Przejdź do treści

ADWOKAT BARTŁOMIEJ WŁOSIŃSKI

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, rocznik 2007. Zaangażowany w bezpośrednie świadczenie pomocy prawnej już od 2005 roku (Studencka Poradnia Prawna UŚ). Bezpośrednio po uzyskaniu tytułu magistra prawa rozpoczął aplikację adwokacką na terenie miasta Tychy, którą ukończył w 2011 roku i w tym samym roku został wpisany na listę adwokatów prowadzoną przez Okręgowa Radę Adwokacką w Katowicach. 

Od 2011 roku prowadzi indywidualną praktykę zawodową, w ramach której udziela pomocy prawnej przede wszystkim w zakresie prawa cywilnego, w szczególności w zakresie prawa rzeczowego i spadkowego, a także w sporach z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych (ZUS). Oprócz tego występuje także jako obrońca i pełnomocnik w sprawach karnych. 

Prowadzi także sprawy rodzinne. Posiada wieloletnie doświadczenie we wszelkiego typu sporach sądowych, gdzie wnikliwa analiza stanu faktycznego i prawnego, a także umiejętność przewidywania oraz reagowania na rozwój sytuacji w toku procesu, pozwalają na satysfakcjonujące przeprowadzenie Zleceniodawcy w zakładanym kierunku. 

Prywatnie miłośnik rzadko uczęszczanych szlaków górskich i nizinnych.

 

Mecenas Bartłomiej Włosiński

NASZ ZESPÓŁ

KANCELARIA W LICZBACH

ZAPYTAJ ADWOKATA ONLINE

  Wysłanie formularza jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Treść zgody: kliknij tutaj

  DANE KONTAKTOWE

  Aleja Niepodległości 87 
  43-100 Tychy

  Poniedziałek – Czwartek
  9:00 – 17:00

  Piątek
  9:00 – 15:00

  Telefon: +48 32 218 40 40
  Email: kancelaria@adwokacitychy.pl