Przejdź do treści

O KANCELARII

Jedna kancelaria, wiele możliwości!

Adwokaci Witold Guja i Bartłomiej Włosiński prowadzą indywidualne działalności gospodarcze w zakresie świadczenia pomocy prawnej, jednak w bardzo ścisły sposób ze sobą współpracują tworząc sprawdzony zespół. Współpraca ta datuje się od 2007 roku – od początków ich aplikacji adwokackiej.

Zróżnicowane zainteresowania prawne Adwokatów i pozostałych członków zespołu oraz ich różnorodne doświadczenia z kilkunastoletniej już praktyki zawodowej przekładają się na bardzo szeroką ofertę, jaką pragną Państwu przedstawić. Bliższe dane dotyczące świadczonych usług znajdują się w zakładce „Obszary praktyki”, natomiast informacje na temat dziedzin prawa, którymi w szczególności zajmują się poszczególni adwokaci odnajdą Państwo w zakładce „Nasz Zespół”.

W swoich działaniach Adwokaci kierują się najpełniej rozumianą zasadą rzetelności i staranności w prowadzeniu spraw, terminowością, mobilnością oraz indywidualnym podejściem do Klienta – a to wszystko w celu osiągnięcia jak najwyższej satysfakcji Zleceniodawców.

Najlepsi Adwokaci Tychy

Wszelkie dane i informacje powierzone Adwokatom w związku z prowadzonymi sprawami i udzielanymi poradami prawnymi są w pełni chronione tajemnicą adwokacką.

Siedziba Kancelarii znajduje się w Tychach przy al. Niepodległości 87, w budynku nazywanym „Kaskadą.” Dogodne położenie lokalu przy jednej z głównych arterii miasta, a więc z dogodnym dojazdem indywidualnym (duża liczba miejsc parkingowych) oraz bliskością przystanków komunikacji publicznej, jest jednym z pozamerytorycznych atutów Kancelarii. Zlokalizowanie siedziby w odległości 400 m od węzła na trasie Katowice – Bielsko-Biała (DK nr 1) umożliwia szybkie i wygodne dotarcie osób spoza Tychów, z takich miast jak Mikołów, Katowice, Mysłowice, Lędziny, Bieruń, Pszczyna i inne. Dla osób spoza Tychów wskazówką będzie niedalekie sąsiedztwo Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego oraz tyskiego Urzędu Miasta, a także położenie naprzeciw znanego wszystkim tyszanom budynku „Tęcza”. W zakładce „Dojazd” znajdą Państwo mapę, która ułatwi odnalezienie pobliskich parkingów oraz pozwoli wybrać najkorzystniejszą formę dojazdu.

 

NASZ ZESPÓŁ

KANCELARIA W LICZBACH

ZAPYTAJ ADWOKATA ONLINE

  Wysłanie formularza jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Treść zgody: kliknij tutaj

  DANE KONTAKTOWE

  Aleja Niepodległości 87 
  43-100 Tychy

  Poniedziałek – Czwartek
  9:00 – 17:00

  Piątek
  9:00 – 15:00

  Telefon: +48 32 218 40 40
  Email: kancelaria@adwokacitychy.pl